polski english

Zaburzenia odżywiania

 

ZABURZENIA ODŻYWIANIA

Zaburzenia Odżywiania- każdy słyszał o tym problemie ale czy na pewno rozumiemy powagę sytuacji i jesteśmy świadomi jego następstw ??? Program Peer Education ma za zadanie przybliżyć tematykę zaburzeń odżywiania naszym rówieśnikom i młodszym kolegom, tak aby w zrozumiały i prosty sposób uświadomić ich i uczulić na coraz większą skalę problemu i jego często tragiczne skutki.
Zaburzenia Odżywiania to problem wstydliwy, ukrywany i niedoceniany. Z jednej strony z roku na rok rośnie liczba ludzi otyłych, a z drugiej widzimy rosnącą liczbę przypadków wyniszczenia z powodu anoreksji i bulimii. Wczesne rozpoznanie zaburzenia daje ogromne szanse na wyleczenie i powrót do normalnego życia, dlatego tak ważne jest rozpowszechnianie informacji na temat Zaburzeń Odżywiania.

Pomóżcie nam dotrzeć do jak największej ilości osób, może dzięki naszym spotkaniom z młodzieżą, unikniemu wielku kolejnych zachorowań!


Program zakłada wielopłaszczyznową edukację- zaczynamy od studentów Uniwersytetu Medycznego, później studenci- edukatorzy rozmawiają z młodzieżą czyli grupą najbardziej podatną na Zaburzenia Odżywiania, ze względu na dużą chwiejność emocjonalną. Prowadzimy edukację na 3 poziomach szkolnictwa, tak więc każdy znajdzie coś dla siebie. Naszym zadaniem jest również przekazanie informacji o ośrodkach, w których zainteresowane osoby mogą otrzymać fachową pomoc.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do współpracy!

 


KONTAKT:

Gracjan Rudziński

Koordynator Lokalny Projektu „Zaburzenia odżywiania”

Tel.: +48  517295847 | E-mail: gracjanrudzinski@gmail.com

 

Katarzyna Kozak

Koordynator Lokalny Projektu „Zaburzenia odżywiania”

Tel.: +48  517504622 | E-mail: katarzyna.kozak95@gmail.com

 

 

Oddział Lublin Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland

 

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail
© 2019 IFMSA-Poland Oddział Lublin
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl