polski english

O Programie

SCOME = Standing Commitee on Medical Education, czyli Stały Program ds. Edukacji Medycznej - Program zajmujący się doskonaleniem umiejętności studentów medycyny poprzez organizowanie warsztatów, konferencji, kursów. Naszym celem jest podniesienie kwalifikacji, poszerzenie wiedzy, zdobycie nowych doświadczen oraz ulepszenie programu nauczania na Wydziale Lekarskim, tak by studia przygotowały nas lepiej do przyszłego zawodu.

Jakie prowadzimy Warsztaty?:

  • Warsztaty z ECHO
  • Warsztaty z EKG
  • Warsztaty z EEG
  • Warsztaty z USG
  • Warsztaty Szycia Chirurgicznego
  • Warsztaty Ortopedyczne

Jakie realizujemy Projekty?:

  • Peer Support - czyli jak pomóc Pierwszakom na studiach
  • Umieranie Ludzka Rzecz- czyli jak rozmawiac z terminalnie chorym pacjentem
  • Breaking the silence - czyli kurs języka migowego

KONTAKT:

Lokalny Koordynator Programy ds. Edukacji Medycznej IFMSA-Poland o. Lublin

Aleksandra Skublewska

aleksandra.skublewska@gmail.com

tel. kom. +48 661 087 248

 

Asystentka:

Sylwia Korzeniowska

sylwia.korzeniowska.91@gmail.com

 

Powołując się na punkt 9.1.2 Regulaminu IFMSA-Poland, zwołuję Walne Zebranie Członków Oddziału (WZCO), które odbędzie się dnia 24 maja 2018 r. (czwartek) o godzinie 19:00 w biurze IFMSA w pokoju nr 9 DS2. Podczas WZCO odbędą się wybory na funkcje w Zarządzie Oddziału (na kadencję 2018/2019): 1. Prezydenta ..

*

UWAGA! UWAGA! Zapraszamy na kolejna akcję Szpitala Pluszowego Misia! Przedszkolaki już na Was czekają! Dużo dobrej zabawy, oderwanie się od nauki i punkty na praktyki gwarantowane :)   Potrzebujemy  Was  w Przedszkolu nr 35 przy ul. Błekitnej (nie zrażajcie się odległością- będzie możliwość dojazdu samochodem na i z akcji). KIEDY? ..

*

Szanowni Członkowie IFMSA-Poland, Zgodnie z zapisami zawartymi w Statucie oraz Regulaminie IFMSA-Poland, dniach 09-11.11.2012 r. odbyły się wybory na:     stanowiska w Zarządzie Głównym IFMSA-Poland na rok kalendarzowy 2013,     Członków Komisji Rewizyjnej IFMSA-Poland na rok kalendarzowy 2013,     Koordynatorów Narodowych na rok kalendarzowy 2013. Początek kadencji nastąpi z dniem 01.01.2013 ..

*

UWAGA! Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w akcji profilaktycznej! 17 listopada (sobota) w Galerii Olimp – z okazji Światowego Dnia Walki z Cukrzycą i Światowego Dnia Rzucania Palenia we współpracy z Kołem Endokrynologicznym przy Katedrze i Klinice Endokrynologii będziemy  dokonywali pomiaru m. in. ciśnienia, poziomu cukru, poziomu tkanki tłuszczowej, BMI ..

*

UWAGA, UWAGA! Serdecznie zapraszamy wszystkich członków IFMSA-Poland o.Lublin na warsztaty ECHO poprowadzone przez dr hab. n. med. Andrzeja Tomaszewskiego w czwartek 15.11.2012 o godz. 18.00 w Sali kinowej SPSK4 (5 piętro).   Zapisy i wszelkie informacje: Joanna Popiołek popiolek8@gmail.com ..

*

Zapraszamy na pierwszy w tym roku akademickim Szpital Pluszowego Misia! KIEDY: 15.11.2012, 9.00-10.00 GDZIE: Szkoła Podstawowa 40, ul. Róży Wiatrów 9 w Lublinie. Na akcję potrzebujemy 7 chętnych osób. Zgłoszenia proszę przesyłać do Klaudii Grzejdak tel. 536280260 szpital-pluszowego-misia@wp.pl Do zapisu potrzebne jest imię, nazwisko, rok studiów i numer telefonu ..

*

UWAGA, UWAGA!   Serdecznie zapraszamy studentów Uniwersytetu Medycznego na wykład: "Odpowiedzialność prawna lekarzy za błąd w sztuce" Wykład poprowadzi prof. dr hab. Roman Tokarczyk Kiedy? 14 listopada Godzina? 19.00 Gdzie? aula Collegium Pharmaceuticum Serdecznie zapraszamy!   ..

*
*

Ruszamy z projektem pt. JAK DOBRZE NAPISAĆ PRACĘ NAUKOWĄ? Chcecie poznać tajniki tworzenia publikacji naukowych? Nic prostszego! Zapraszamy na pierwsze spotkanie z cyklu, które poprowadzi Pani prof. Halina Cichoż-Lach z Kliniki Gastroenterologii SPSK4. A co w programie Warsztatów? → Jak przelać pomysł na papier? Od czego zacząć? → Kilka ..

*

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków IFMSA-Poland o.Lublin na warsztaty EKG prowadzone przez Studenckie Koło Naukowe Kardiologów działające pod opieką dr n. med. Elżbiety Mazur-Stążki. Warsztaty będą składały się z cyklu spotkań, które odbędą się w sześć kolejnych poniedziałków (12.11, 19.11, 26.11, 3.12, 10.12, 17.12.2012) o 19:15 w ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail
© 2019 IFMSA-Poland Oddział Lublin
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl