polski english

Kwalifikacja krok po krokuPrzeczytaj obowiązujący Regulamin SCORE IFMSA-Poland 

Aplikując zgadzasz się na przestrzeganie postanowień regulaminu.
(Ostatnia poprawka została przyjęta 15 października 2017)

 

KROK 1. Skompletuj papierowe dokumenty aplikacyjne


Kwestionariusz aplikanta

Znajdziesz go w zakładce Harmonogram i Dokumenty. Uzupełnij wszystkie informacje.
Średnia arytmetyczna wszystkich ocen z poprzedniego roku musi zostać potwierdzona pieczęcią dziekanatu.
Udział w kole naukowym należy potwierdzić podpisem oraz pieczęcią opiekuna koła.

Wybierz maksymalnie 3 kontrakty. Kontrakty na różne miesiące są traktowane jako osobne aplikacje. Wybrane organiacje uporządkuj w kolejności hierarchicznej - od kraju, do którego najbardziej chcesz pojechać --> do kraju, do którego najmniej chcesz pojechać. Koniecznie zapamiętaj kolejność krajów!

Uwaga, jeśli chcesz pojechać tylko do jednego kraju nie wybieraj innych jako opcji awaryjnej. Jeśli dostaniesz się do kraju drugiego czy trzeciego wyboru, a wcale nie zamierzasz tam jechać, rezygnacje mogą pociągnąć za sobą konsekwencje, o których mowa w regulaminie SCORE.


Certyfikat językowy

Znajdziesz go w zakładce Harmonogram i Dokumenty. Powinien go uzupełnić Twój nauczyciel języka w Centrum Języków Obcych naszego Uniwersytetu na podstawie oceny jaką uzyskałeś. Honorujemy także matury międzynarodowe oraz oficjalne międzynarodowe certyfikaty językowe.


Kopie abstraktów prac naukowych

Jeśli w swoim kwestionariuszu zadeklarowałeś prace naukowe, musisz dostarczyć kopię abstraktów prac z potwierdzeniem ich publikacji/wygłoszenia

 

Potwierdzenie opłacenia składki członkowskiej

Wszystkie te dokumenty musisz dostarczyć do Koordynatora Lokalnego ds. Wymiany Naukowej (LORE) Oddziału lub do jego asystentów podczas wyznaczonych dyżurów do 13 listopada 2017.

 

Krok 2 Wypełnij elektroniczny formularz aplikacyjny


Formularz dostępny będzie w zakładce Wymiany od 15 do 17 listopada 2017. Należy w nim powtórzyć dane zawarte w formularzu papierowym i określić listę preferowanych kontraktów w tej samej kolejności co poprzednio.

 

Krok 3. Oczekiwanie na wyniki

Wyniki Kwalifikacji Ogólnopolskiej pojawią się na 
fanpagu SCORE 26 listopada 2017.

UWAGA! W ciągu 7 dni od ogłoszenia listy wyników należy uregulować opłatę kontraktową (250 zł). Więcej informacji o opłatach znajdziesz w zakładce 
Opłaty
. Niedokonanie wpłaty jest równoznaczne z rezygnacją z kontraktu.

Jeśli nie uda Ci się dostać wymarzonego kontraktu, nic straconego - mamy jeszcze listę Ogólnopolską Późną. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie. Daty zamieszczone są w harmonogramie na bieżący rok. Postępowanie kwalifikacyjne przebiega w ten sam sposób. 

 

Krok 4. Kontakt z LORE oraz platforma exchanges

Po zakwalifikowaniu się dostaniesz od LORE wiadomość z danymi do Twojego konta w serwisie: 
https://exchange.ifmsa.org/exchange/login.

Application Form (AF)

To czas na uzupełnienie formularza, który wyślemy bezpośrednio do kraju, do którego się dostałeś. W AF uzupełniasz wszystkie swoje dane oraz wybierasz preferowane miasta, w których chcesz odbyć praktykę oraz oddziały szpitalne, na których będziesz pracować.

Card of Documents (CoD)

Tutaj dodajesz wszystkie dokumenty wymagane przez Exchange Conditions w formie elektronicznej. To czas, żeby jeszcze raz zapoznać się z Warunkami Wymiany

LORE Oddziału wysyła sprawdzone AF i CoD. Jeśli wszystko będzie w porządku, otrzymasz Card of Acceptance (CA), w którym znajdziesz informację o tym, gdzie się dostałeś oraz kontakt do Twojego Contact Person na miejscu.

Teraz masz stu procentową pewność, co do miejsca swojej wymiany, to najwyższczy czas za zakup biletów oraz planowanie swojego pobytu

 

 

 

 

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail
© 2019 IFMSA-Poland Oddział Lublin
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl