polski english
*

Zapraszamy na kolejne dwie akcje ,,Czytamy, Pomagamy" w listopadzie! Zachęcamy do aktywnego działania dla dzieciaków, na przekór lenistwu i depresyjnej szarudze za oknem!! Kiedy? - w czwartek 20.11., godz. 17:30 - w piątek 21.11., godz. 13:00 GDZIE? Zbieramy się na parterze, przed szatnią główną Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie! CO BĘDZIEMY ROBIĆ? Przeczytamy małym pacjentom ..

*

PRZYCHODNIA STUDENCKA 23.11.2014 Ten projekt ma na celu udostępnienie oraz ułatwienie dostępu do podstawowej opieki medycznej ludziom, którzy naprawdę bardzo tego potrzebują. Ze względu na to, że jesteśmy jeszcze studentami nie mamy prawa wydawać diagnoz, czy też proponować leczenia, dlatego zamierzonym celem realizacji tego projektu jest profilaktyka i ..

Zgodnie z 4.6.4. Wytycznych Pracy KR i KRO i 20.2.1. Regulaminu IFMSA-Poland mamy zaszczyt ogłosić konkurs na Asystentów Komisji Rewizyjnej Oddziału! Poszukujemy trzech osób spełniających następujące warunki: - otwarte - komunikatywne - chętne do nauki nowych rzeczy - sumienne i skrupulatne oraz pełne zapału! Jeżeli chcesz nauczyć się wiele o zasadach działania ..

!!!KONKURS na asystenta LORE ! Lokalny Koordynator ds. Wymiany Naukowej ogłasza konkurs na stanowisko:                                      Asystenta LORE Jeśli: - Jesteś otwarty na nowe znajomości  - Chcesz doskonalić znajomość języków obcych - Chcesz zwiększyć swoje szanse na wyjazd na praktyki zagraniczne                Nie wahaj się i złóż swoją kandydaturę!    Kandydat powinien: - znać język angielski ..

Serdecznie zapraszam do udziału w warsztatach okulistycznych, które odbędą się 20 listopada 2014 roku w auli dydaktycznej (Kopuła) Kliniki Okulistyki Uniwersytetu Medycznego w Lublinie  ul. Chmielna 1. Start o godz. 14.30. Czas trwania max 1,5h. Warsztaty skierowane są do studentów I, II i III roku , oraz ..

Drodzy Przyjaciele IFMSA-Poland Oddział Lublin!   Już w ten piątek czeka na Was niesamowite przeżycie!  Oto zbliżają się 15. urodziny naszego Oddziału, a to oznacza niezapomnianą(lub zapomnianą ;)) zabawę ze wspaniałymi ludźmi i w genialnej atmosferze niezawodnego klubu PiXDrzwi.  Dlatego też w piątkowy wieczór wszystkie imprezowe ścieżki mogą prowadzić tylko do jednego ..

Warsztaty ortopedyczne! W dniu 12.11.2014 (Środa) o godzinie 18:00 odbędą się pierwsze w tym roku warsztaty ortopedyczne! Zajęcia rozpoczną się tradycyjnie krótkim wstępem teoretycznym. Zaraz potem zaplanowana jest rozbudowana część praktyczna w ramach której przeanalizujemy przypadki ortopedyczne, które można spotkać w codziennej praktyce, poćwiczymy badanie ortopedyczne oraz ..

Prezydent Oddziału Lublin na podstawie Regulaminu IFMSA-Poland zwołuje Walne Zebranie Członków Oddziału (WZCO), które odbędzie się dnia 13 listopada 2014 roku (czwartek) w DS 2 p.9 (siedziba IFMSA-Poland o. Lublin) o godzinie 20.00. Osoby zainteresowane kandydowaniem na poszczególne stanowiska powinny złożyć zaświadczenie o chęci kandydowania do rąk własnych prezydenta lub drogą elektroniczną (lublin.ifmsa@gmail.com) ..

*

KOLEJNA AKCJA W SZPITALU DZIECIĘCYM! Serdecznie zapraszamy na akcję International Hospital, która odbędzie się już we środę o 15! Będziemy rozwiązywać krzyżówki, malować kolorowanki, słuchać opowieści o Arabii Saudyjskiej i Pakistanie - a to wszystko w języku angielskim! Jeżeli chcecie zapisać się na akcję, proszę o maila z ..

!!! Gorąco zapraszam wszystkich zainteresowanych tematyką zdrowia reprodukcyjnego na spotkanie informacyjne o projektach peer education prowadzonych w ramach Programu Stałego ds. Zdrowia Reprodukcyjnego i AIDS - SCORA <3.  Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek (6.11.2014) o godz. 20:00 w biurze IFMSA, w akademiku nr 2 p. 9 Przewiduję ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail
© 2019 IFMSA-Poland Oddział Lublin
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl