polski english
*

PEREŁKA SCORPU LUBELSKIEGO POWRACA W WIELKIM STYLU!  KOORDYNATORKI AKCJI "CO DWIE GŁOWY, TO NIE JEDNA" WITAJĄ PO DŁUGIEJ PRZERWIE!  Po niespodziewanym sukcesie i niezwykle ciepłym przyjęciu, z jakim akcja spotkała się w Domu Młodzieży SOS, ruszamy ponownie w TYM SAMYM miejscu, ale z NOWĄ energią i NOWYM powerem!  Jeśli odnajdujesz ..

Witamy! Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu na stanowisko Asystenta Komisji Rewizyjnej Oddziału Lublin IFMSA-Poland:  Zostaje nim Aleksandra Derecka, jednogłośnie wybrana przez cały skład KRO! Serdecznie gratulujemy i jesteśmy pewne, że nasza współpraca będzie układać się wzorowo.  Z pozdrowieniami Członkinie KRO - Basia, Gosia i Sylwia ..

*
*
*
*

Króka fotorelacja z wyjazdowego Peer Education. Na prośbę wychowawców Młodzieżowego Ośrodka wychowawczego w Cycowie, 29 listopada odbyły się tam nasze zajęcia dotyczące profilaktyki raka piersi. Monika Gruszczyńska, dzielna koordynatorka projektu podołała zadaniu i przeprowadziła peer w terenie aż dla 40 dziewczyn! Like? Nie wahaj się i jak najszybciej ..

Mało o paragrafach, dużo praktycznych porad 13 grudnia (sobota) godzina 11.00 Aula Collegium Anatomicum Nowy projekt edukacyjny „Warsztaty prawa dla studentów medycyny” to praktyczne zajęcia uzupełniające wiedzę o otoczeniu prawnym (biznesowym i medycznym), w którym wykonuje się na co dzień zawód lekarza. Uzyskana wiedza pozwoli na lepsze zaplanowanie kariery zawodowej ..

*

Call for Peer Educators! Czy chcesz podszkolić swoje umiejętności z języka angielskiego, dowiedzieć się więcej o uzależnieniach, nowotworach, AIDS, poznać kultury oraz medycynę innych krajów, i oczywiście zdobyć punkty na wymarzone praktyki?? To miejsce dla Ciebie! Szukamy pełnych zapału edukatorów, którzy zasilą szeregi English Division! Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do ..

Serdecznie zaprszamy na dyżury SCORE, w trakcie których będzie można złożyć dokumenty niezbędne do aplikacji na wymianę! Terminy: 03.12 oraz 10.12.2014r. w godzinach 18-19 Zapraszamy do biura IFMSA w DS nr 2! Pozdrawiam, Agnieszka Dybała Lokalny Koordynator ds. Wymiany Naukowej/ Local Officer on Research Exchange E-mail: agnieszkaed@wp.pl Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland ..

W związku z brakiem kandydatur PRZEDŁUŻAMY konkurs na asystentów KRO. Czas wysyłania zgłoszeń - do 10.12.2014 na barbara.chmura@yahoo.com. Zasady takie same:   Zgodnie z 4.6.4. Wytycznych Pracy KR i KRO i 20.2.1. Regulaminu IFMSA-Poland mamy zaszczyt ogłosić konkurs na Asystentów Komisji Rewizyjnej Oddziału! Poszukujemy trzech osób spełniających następujące warunki: - ..

*

Kolejna perełka   SCORPu  ! Czas na... WIELKĄ ORKIESTRĘ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY, czyli ,,MEDYCZNĄ WOŚP"! Akcji chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, więc od razu bardzo serdecznie zapraszamy do pomagania innym!! Jak co roku będziemy zbierać pieniądze do puszek na podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godną opiekę medyczną seniorów. 23. ..

Czy chcesz nauczyć się nowego języka, a w zamian nauczyć studentów anglojęzycznych polskich zwrotów? Czy chcesz świetnie się bawić i dostać punkty na wymarzoną wymianę naukową lub kliniczną? To miejsce właśnie dla Ciebie! International Language Club już w tę sobotę, 22.11.2014 o 18.00 w Biurze IFMSA ..

*

Szykujemy dla was kolejną MARZYCIELSKĄ POCZTĘ już w ten piątek, 21 listopada o 9:00 !   Nie zasłaniajcie się poranną godziną i zapisujcie na kolejną pozytywną akcję  Akcja w biurze IFMSA, DS2 pokój 9.     Dodatkowo podczas tej akcji zaczniemy robić kartki świąteczne, które będziemy sprzedawać na kiermaszu, z którego dochód zostanie ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail
© 2019 IFMSA-Poland Oddział Lublin
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl