polski english

Powołując się na punkt 9.1.2 Regulaminu IFMSA-Poland, zwołuję Walne Zebranie Członków Oddziału (WZCO), które odbędzie się dnia 1.10.2016r. o godzinie 15:00 w biurze IFMSA w ds 2.   Podczas WZCO odbędą się wybory na funkcje w Zarządzie Oddziału (na kadencję 2016/2017):   Prezydenta Oddziału   Wiceprezydenta Oddziału ds. Marketingu   Skarbnika Oddziału   Sekretarza Oddziału   Koordynatora Lokalnego ..

*

UWAGA UWAGA!! Jeżeli chcesz otrzymać umowę wolontariacką, która uatrakcyjni Twój dyplom, a przy okazji zebrać punkty na praktyki wakacyjne, wystarczy że pojedziesz na jednodniową akcję ,,Lekcja kontra infekcja'' do Biłgoraja dnia 23 września 2016r. Zostaniesz przetransportowany wypasioną furką, na miejscu nauczysz dzieci z wiosek dziecięcych SOS, jak prawidłowo ..

Dostałeś się na Uniwersytet Medyczny w Lublinie? Gratulacje! Teraz nie pozostało już nic innego jak spotkać i pobawić się z przyszłymi znajomymi! Gdzie? Na INTEGRALU 2016 organizowanym przez IFMSA-Poland Oddział Lublin! To najlepszy obóz integracyjny – uwierz nam, przekracza Twoją wyobraźnię. Co przygotowaliśmy w tym roku? Maraton medycznego szaleństwa ..

*

Już w najbliższą niedzielę w godzinach 10-16 pod Rektoratem odbędzie się: Biała Niedziela. Jest to akcja profilaktyczna organizowana przez Samorząd Studentów naszej Uczelni. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tej akcji ;)wink emotico   Wszelkie pytania proszę kierować na adres: rudkomarta@gmail.com https://docs.google.com/spreadsheets/d/1eknI_txYLdotS04cbsdD-I-k0WkSulyApoxAtZhPqKQ/edit#gid=0 ..

*

Drodzy Członkowie IFMSA-Poland Oddział Lublin Mam ogromną przyjemność ogłosić konkurs na asystenta Prezydenta naszego Oddziału. Funkcja ta umożliwi poznanie wielu osób działających w IFMSA-Poland, nabrania doświadczenia z zakresu zarządzania, i kontaktów interpersonalnych.  Zapraszam WSZYSTKICH bardzo serdecznie,  Szukam osoby, która będzie: - systematyczna, - zmotywowana do pracy, - chciała trochę naprawić świat  - znała podstawowe ..

*

Studencie kierunku lekarskiego! Oto lista aktualnie dostępnych kontraktów (na naszym fanpejdżu na portalu facebook lista ta będzie na bieżąco aktualizowana, w miarę rozchodzenia się kontraktów) - tym razem w arkuszu google, gdzie będzie na bieżąco aktualizowana: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1RfcjFWHP9kFuk6fp_8k8ZCzUZ2A5XLeJ2Vlu19ptOrc/edit?usp=sharing Przed zgłoszeniem się na wyjazd, szczegółowo zapoznaj się z warunkami wymiany danej ..

*

RESEARCH WORKSHOP 2015- POZNAJ MAGIĘ RESEARCH’U   Zapraszamy wszystkich na warsztaty organizowane przez Program Stały ds. Wymiany Naukowej Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland. Pilotażowa wersja tego projektu odbędzie się równolegle z  I Międzynarodową Studencką Konferencją Psychiatryczną w Katowicach (https://www.facebook.com/events/872320596143036/)   Katowice, 18 kwietnia 2015 r. Godzina: 10:00-17:00 Miejsce: Katowice, Śląski Uniwersytet ..

*

Pre-Exchange Training po raz drugi w Polsce!   Czy słyszeliście już o naszym nowym projekcie PET? W tym roku takie warsztaty odbędą się po raz drugi w Polsce w 11 oddziałach naszego Stowarzyszenia. PET, czyli Pre-Exchange Training, to spotkanie mające na celu przybliżyć studentom wyjeżdżającym w tym roku na WYMIANĘ NAUKOWĄ, ..

*

MARZYCIELSKA POCZTA!   Po mam nadzieje udanej dla wszystkich sesji i feriach wkraczamy w nowy semestr ! A wraz z jego początkiem pierwsza Marzycielska Poczta ! Zapraszamy 19go Lutego w Czwartek na godzinę 15:00 do naszego biura w DS2 !  Liczymy na wysoką frekwencję i mnóstwo entuzjazmu po feriach ! Wysyłajcie zgłoszenia ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail
© 2019 IFMSA-Poland Oddział Lublin
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl