polski english
*

"Nakręć się!-zbieramy nakrętki" Zakręcona akcja wciąż trwa!W prosty sposób możecie zmieniać świat na lepsze.   Co zrobić? Zbierajcie nakrętki plastikowe ze wszystkich opakowań i wrzucajcie do pojemników na terenie naszej uczelni i DS. Pojemniki znajdziecie w: Coll.Anatomicum Coll.Pathologicum Coll.Pharmaceuticum we wszystkich Domach Studenta!  Zebrane nakrętki Hospicjum Małego Księcia przekazuje do firmy, która zajmuje się ich ..

*
*
*
*

Po raz kolejny "Przychodnia Studencka" przeprowadziła warsztaty z pomiaru ciśnienia tętniczego i poziomu glukozy. Biorący udział w akcji studenci pierwszego roku mieli okazję zapoznać się i przećwiczyć na sobie wszystkie badania. ..

*
*
*
*
*
*
*
*

Przychodnia Studencka to nie tylko akcje profilaktyczne. Od tego roku rozpoczęliśmy działalność edukacyjno-szkoleniową dla studentów. Nasza akcja jest przeznaczona głównie dla osób na pierwszym roku studiów, którzy chcieliby nauczyć się podstawowych badań diagnostycznych tj. pomiaru ciśnienia tętniczego i poziomu glukozy we krwi. Kolejne "Szkolenia" już niebawem, a ..

Drodzy Członkowie Oddziału Lublin Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland.   Zwołuję Walne Zebranie Członków Oddziału (WZCO), które odbędzie się dnia 3.11.2016r. o godzinie 17:30 w biurze IFMSA w ds 2.   Podczas WZCO odbędą się wybory:  Koordynatora Lokalnego ds. Zdrowia Reprodukcyjnego i AIDS (LORA) Delegata Oddziału oraz  Członków Komisji Rewizyjnej Oddziału na kadencję 2016/2017.   Aby ..

*
*
*
*

Projekt "Czytamy, Pomagamy" rozpoczął swoją działalność na nawyższych obrotach już od samego początku roku. Z pomocą nowowybranych koordynatorek na sezon 2016/2017 (Karolina Mitruczuk, Ola Derecka) udało się zorganizować 6 akcji w przeciągu tylko dwóch tygodni. Jak zwykle projekt cieszył się powodzeniem zarówno wśród małych pacjentów, jaki ..

Biała Niedziela! Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji profilaktycznej Biała Niedziela organizowanej przez nasz Uniwersytet na terenie gminy Jastków.  Już 6.11 będziecie mogli popróbować swoich sił m.in. w pomiarach ciśnienia tętniczego, tkanki tłuszczowej i mięśniowej oraz w kontakcie najmłodszymi pacjentami ;) Transport na akcję jest zapewniony.  Zapraszamy serdecznie. https://docs.google.com/spreadsheets/d/1kbxOa2ac34h-isyXwz6o0w4PNFZ9aPUcDAfpjstwhlg/edit#gid=0 W razie pytań piszcie ;) Katarzyna ..

*

Zapraszamy na jutrzejsze spotkanie informacyjne Oddziału Lublin IFMSA-Poland w auli Collegium Maius o godzinie 20. Podczas pierwszej części spotkania porozmawiamy na tematy: czym właściwie jest IFMSA? jakie są programy stałe? jak mogę się zaangażować i dołączyć? ....oraz odpowiemy na wszelkie inne pytania! Druga część dotyczyć będzie:  co zrobić, by wyjechać na praktyki wakacyjne ..

Drodzy Członkowie Oddziału Lublin IFMSA-Poland. Gala 60-lecie IFMSA-Poland zbliża się wielkimi krokami dlatego czas zdecydować kto będzie reprezentował nasz Oddział na tym ważnym wydarzeniu. Działasz w IFMSA-Poland od zawsze, a może już zakończyłeś przygodę z naszą organizacją ale chcesz powspominać dobre czasy? Zgłoś się i jedź z nami do ..

Działasz w IFMSA-Poland od dawna, a może dopiero zaczynasz swoją przygodę w naszej organizacji? Chcesz zrobić coś więcej? Jesteś osobą otwartą, komunikatywną, i kreatywną, a może Twoje najważniejsze cechy to odpowiedzialność i zorganizowanie? Czekamy właśnie na Ciebie.   Wyślij zgłoszenie na asystenta Członka Zarządu. Poszukujemy: Asystenta Prezydenta - glaszcz.katarzyna@gmail.com Asystenta Wieceprezydenta ds. marketingu - ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail
© 2019 IFMSA-Poland Oddział Lublin
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl