polski english
*
*
*
*

Fotorelacja z minionego Tygodnia SCORPu - programu skupiającego się na respektowaniu praw człowieka.   Z tej okazji w ramach projektu DAPHNE, mieliśmy przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na zorganizowane przez nas zajęcia JUMPING FROG - ćwiczenia kardio na trampolinach. ..

*
*
*
*

Studenci Uniwersytetu Medycznego w Lublinie po raz kolejny wzięli czynny udział w organizacji „Maratonu pisania listów”, który jest akcją zapoczątkowaną przez Amnesty International w 2001 roku. Przez cały dzień, chętne osoby piszą w sprawie poszczególnych osób z różnych zakątków świata, których prawa są łamane przez władze. Tym razem ..

*
*
*
*

Studeci I roku kierunku lekarskiego oraz lekarsko-dentystycznego wzięli udział w Mikołajkowej Zbiórce Misia, którą zorganizowaliśmy wspólnie z Katedrą i Zakładem Anatomii Prawidłowej Człowieka. ..

*
*
*
*

3 grudnia obdyły się kolejne warsztaty z cyklu "Przychodni Studenckiej". W dość kameralnym gronie, studenci pierwszego roku mogli się nauczyć w jaki sposób porawnie wykonywać pomiar ciśnienia tetniczego oraz poziomu glukozy we krwi. ..

*
*
*
*

     W czwartek 17 listopada odbyła się druga seria warsztatów EKG, która miała na celu przybliżenie studentom sztuki interpretowania zapisu elektrokardiograficznego.      Spotkanie poprowadzone przez Koło Kardiologiczne odbyło się w biurze oddzału w DS nr. 2. Wśród odbiorców pojawili się studenci od II do ..

*

Zapraszamy do fotorelacji z listopadowej akcji Szpitala Pluszowego Misia, która odbyła się w Przedszkolu nr 25. Wyleczyliśmy wszystkie pluszaki, a dzieciaki przekonały się, że "biały fartuch" to nic strasznego. Niektóre postanowiły, że w przyszłości zostaną lekarzami! ..

*

19 i 20 listopada odbyła się 13. edycja słynnej akcji profilaktycznej "Zdrowie pod Kontrolą". Odbyła się ona w Atrium Felicity oraz Galerii Olimp. Wzięło w niej udzał 40 wolontariuszy z naszego oddziału, którzy przebadali ponad  600 osób! Dodatkowo w tym roku mieliśmy przyjemnośc współpracować z Towarzystwem Studentów ..

*
*
*
*

W dniu 10 listopada w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym przy ul. Hirszfelda 6 odbyła się lekcja promująca zdrowe odżywianie. Spotkanie skierowane było do dzieci z klas 1-6 szkoły podstawowej i miało na celu przybliżenie uczniom korzyści płynących ze spożywania przemyślanych posiłków. Teoria połączona była z przygotowaniem ..

*

W dniu 8 i 9 listopada odbyły się szkolenia oddziałowe dla świeżo upieczonych Koordynatorów Lokalnych Projektów z wprowadzania raportów z akcji do systemu Intranet. Spotkania odbyły się w biurze IFMSA- Poland o. Lublin w DS. nr 2. i zostały przeprwadzone przez Kordynatora Lokalnego ds. Praktyk Wakacyjnych LEO- ..

*
*
*
*

     W czwartek 10 listopada ruszyły pierwsze warsztaty z EKG, które rozpoczęły cykl spotkań zagłębiających studentów w sztukę interpretowania zapisu elektrokardiograficznego.      Spotkanie poprowadzone przez Koło Kardiologiczne odbyło się w biurze oddzału w DS nr. 2. Wśród odbiorców pojawili się studenci od II do ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail
© 2019 IFMSA-Poland Oddział Lublin
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl