polski english

Już od dzisiaj przez dwa tygodnie* możesz zamówić stetoskop Littmann Classic III ™ za 300 PLN lub Littmann Classic III ™ Special Edition za 335 PLN!   Wypełnij formularz: https://docs.google.com/a/ifmsa.pl/forms/d/1w9xH_u22qk6I4iUG-yPaqLBdHdBAbhMSwGZhM-SeXik/edit?usp=sharing Oraz dokonaj zapłaty na konto Oddziału Lublin IFMSA-Poland.   Nr rachunku: 37 1050 1953 1000 0023 6789 9388 Nazwa: Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland ..

*
*
*
*

Przyjdź, porozmawiaj, zainspiruj się! Po raz pierwszy w Lublinie 10 maja o godzinie 19:00 odbyła "żywa biblioteka" - spotkanie z osobami, które wyjeżdżały za granicę z IFMSA-Poland. Od nich uczestnicy dowiedzieli się jak zaplanować podróż, dlaczego warto odwiedzić dany kraj i usłyszeli historie rodem z filmowych scenariuszy. ..

*
*
*
*
*

 Często to od nas - pierwszych osób na miejscu wypadku - zależy co stanie sie z poszkodowanym. Pozwólmy jak największej liczbie osób dowiedzieć się co zrobić w przypadku padaczki, krwotoku z nosa, omdlenia, zadławienia. Nauczmy ich resuscytacji krążeniowo oddechowej - a czemu by nie :P Dziękujemy ..

*
*
*
*

Dnia 6 grudnia 2016r. odbyły się zajęcia "Professional skills in english" w ramach Warsztatów Językowych SCOME. Warsztaty objęte zostały patronatem Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Medycznego w Lublinie i poprowadzone przez mgr G. Anne Wawer. Dzięki nim studenci mogli nabyć cenne umiejętności, m.in: pisać CV ..

*

Tak, dokładnie tyle... 1036,85 złotych oraz 20 eurocentów. Tyle pieniędzy udało nam się zebrać podczas tegorocznej edycji "Medycznej WOŚP" działającej podczas 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Była to wspaniała impreza. Razem z chętnymi członkami IFMSA-Poland oddział Lublin przeprowadzaliśmy badania profilaktyczne (pomiar tkanki tłuszczowej i mięśniowej, ciśnienie tętnicze, ..

Kwalifikacje wczesna oraz póżna już dobiegły końca. Tymczasem my chwalimy się doskonałymi wynikami! Oto, gdzie pojadą studenci naszego oddziału w te wakacje. Za rok kolejna szansa. Stay tuned! ..

*

15 stycznia zapraszamy na Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w którym bierzemy czynny udział. Będzie to NAJWIĘKSZA AKCJA SCORPu do tej pory. :) W tym roku oprócz przeprowadzania badań profilaktycznych mamy na pokładzie również wolontariuszy z oficjalnymi puszkami WOŚPu do których będziemy zbierać na: "ratowanie życia i zdrowia ..

*
*
*

Fotorelacja z akcji Antitobacco ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail
© 2019 IFMSA-Poland Oddział Lublin
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl