polski english

Drodzy Członkowie IFMSA-Poland,   Na drodze wczorajszych wyborów podczas WZCO został wybrany nowy Zarząd Oddziału na rok akademicki 2018/2019. Kadencja nowo wybranych elektów rozpocznie się z dniem 1 października 2018 r. Z dumą prezentujemy wyniki wyborów: 1. Prezydent Oddziału - Adrian Kuś 2. Wiceprezydent Oddziału ds. Marketingu - Małgorzata Neścior 3. ..

Zapraszam do zapoznania się z kandydaturami przed dzisiejszymi Wyborami podczas WZCO, które zostały umieszczone w poniższym linku: https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1f2QS41yqO-M6LwAuRJwkE9aajys1kL_U   Przypominamy, że każdy kandydtat ma 5 minut na zaprezentowanie się oraz 5 minut na pytania. Widzimy się już dzisiaj o godzinie 19:00 w biurze IFMSA. Przypominam, że w Walnym Zebraniu Członków ..

Powołując się na punkt 9.1.2 Regulaminu IFMSA-Poland, zwołuję Walne Zebranie Członków Oddziału (WZCO), które odbędzie się dnia 24 maja 2018 r. (czwartek) o godzinie 19:00 w biurze IFMSA w pokoju nr 9 DS2. Podczas WZCO odbędą się wybory na funkcje w Zarządzie Oddziału (na kadencję 2018/2019): 1. Prezydenta ..

W odpowiedzi na konkurs z dnia 03.01.2018 r. zostały zgłoszone następujące kandydatury: Koordynator Lokalny ds. Praw Człowieka i Pokoju Magdalena Majcher Koordynator Lokalny ds. Edukacji Medycznej Danuta Krasowska Piotr Kwiatkowski Członek Komisji Rewizyjnej Oddziału Olga Padała Zapraszam do zapoznania się z kandydaturami przed dzisiejszym WZCO, które odbędzie się w Biurze IFMSA-Poland o. Lublin o ..

Szanowni członkowie Lubelskiego Oddziału IFMSA-Poland, wraz z nowym rokiem akademickim zapraszamy Was do współpracy i z przyjemnością ogłaszamy konkursy na Koordynatorów Lokalnych Projektów. Dołączcie do jednego z czterech teamów programów stałych: - SCORPu - Programu Stałego ds. Praw Człowieka i Pokoju - SCOME - Programu Stałego ds. Edukacji Medycznej - ..

Powołując się na punkt 9.1.2 Regulaminu IFMSA-Poland, zwołuję Walne Zebranie Członków Oddziału (WZCO), które odbędzie się dnia 10.09.2017r. o godzinie 19:00 w biurze IFMSA- Poland o. Lublin w DS 2.   Podczas WZCO odbędą się wybory na funkcje w Zarządzie Oddziału (na kadencję 2017/2018): Delegata Oddziału Członków Komisji Rewizyjnej   Aby zgłosić ..

Wszystkich nowo-przyjętych studentów  kierunku Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie zapraszamy do wzięcia udziału w 3 dniowym szkoleniu prowadzonym na Waszej nowej Uczelni w dniach 25-27 września. Podczas wydarzenia będziesz mieć możliwość poznania wszystkich budynków Uniwersytetu, zobaczysz jak będą wyglądały zajęcia z Anatomii, Histologii, Biologii oraz Chemii ..

Drodzy Członkowie Stowarzyszenia! Mam ogromną przyjemność przedstawić wyniki wyborów Walnego Zebrania Członków Oddziału Lublin z dnia 16.06.2017 r.: Prezydent Oddziału – Zuzanna Toruń Wiceprezydent ds. Marketingu – Anna Orzeł  Sekretarz Oddziału – Adrian Kuś Skarbnik Oddziału – Katarzyna Głaszcz LPO – Karolina Mitruczuk LORE – Monika Grela LEO – Aleksandra Swora  LORA – Paulina Sobolewska LOME ..

Walne Zebranie Członków Oddziału i Wybory nowego Zarządu     Powołując się na punkt 9.1.2 Regulaminu IFMSA-Poland, zwołuję Walne Zebranie Członków Oddziału (WZCO), które odbędzie się dnia 16.06.2017r. o godzinie 17:00 w biurze IFMSA w ds 2.   Podczas WZCO odbędą się wybory na funkcje w Zarządzie Oddziału (na kadencję 2017/2018):   Prezydenta Oddziału   Wiceprezydenta ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail
© 2019 IFMSA-Poland Oddział Lublin
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl