polski english

W odpowiedzi na konkurs z dnia 03.01.2018 r. zostały zgłoszone następujące kandydatury: Koordynator Lokalny ds. Praw Człowieka i Pokoju Magdalena Majcher Koordynator Lokalny ds. Edukacji Medycznej Danuta Krasowska Piotr Kwiatkowski Członek Komisji Rewizyjnej Oddziału Olga Padała Zapraszam do zapoznania się z kandydaturami przed dzisiejszym WZCO, które odbędzie się w Biurze IFMSA-Poland o. Lublin o ..

Szanowni członkowie Lubelskiego Oddziału IFMSA-Poland, wraz z nowym rokiem akademickim zapraszamy Was do współpracy i z przyjemnością ogłaszamy konkursy na Koordynatorów Lokalnych Projektów. Dołączcie do jednego z czterech teamów programów stałych: - SCORPu - Programu Stałego ds. Praw Człowieka i Pokoju - SCOME - Programu Stałego ds. Edukacji Medycznej - ..

Powołując się na punkt 9.1.2 Regulaminu IFMSA-Poland, zwołuję Walne Zebranie Członków Oddziału (WZCO), które odbędzie się dnia 10.09.2017r. o godzinie 19:00 w biurze IFMSA- Poland o. Lublin w DS 2.   Podczas WZCO odbędą się wybory na funkcje w Zarządzie Oddziału (na kadencję 2017/2018): Delegata Oddziału Członków Komisji Rewizyjnej   Aby zgłosić ..

Wszystkich nowo-przyjętych studentów  kierunku Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie zapraszamy do wzięcia udziału w 3 dniowym szkoleniu prowadzonym na Waszej nowej Uczelni w dniach 25-27 września. Podczas wydarzenia będziesz mieć możliwość poznania wszystkich budynków Uniwersytetu, zobaczysz jak będą wyglądały zajęcia z Anatomii, Histologii, Biologii oraz Chemii ..

Drodzy Członkowie Stowarzyszenia! Mam ogromną przyjemność przedstawić wyniki wyborów Walnego Zebrania Członków Oddziału Lublin z dnia 16.06.2017 r.: Prezydent Oddziału – Zuzanna Toruń Wiceprezydent ds. Marketingu – Anna Orzeł  Sekretarz Oddziału – Adrian Kuś Skarbnik Oddziału – Katarzyna Głaszcz LPO – Karolina Mitruczuk LORE – Monika Grela LEO – Aleksandra Swora  LORA – Paulina Sobolewska LOME ..

Zapraszam do zapoznania się z kandydaturami przed jutrzejszymi Wyborami podczas WZCO. Widzimy się już jutro o 17 w biurze IFMSA. Pozdrawiam, Katarzyna Głaszcz Prezydent Oddziału Lublin IFMSA-Poland ..

Walne Zebranie Członków Oddziału i Wybory nowego Zarządu     Powołując się na punkt 9.1.2 Regulaminu IFMSA-Poland, zwołuję Walne Zebranie Członków Oddziału (WZCO), które odbędzie się dnia 16.06.2017r. o godzinie 17:00 w biurze IFMSA w ds 2.   Podczas WZCO odbędą się wybory na funkcje w Zarządzie Oddziału (na kadencję 2017/2018):   Prezydenta Oddziału   Wiceprezydenta ..

Już od dzisiaj przez dwa tygodnie* możesz zamówić stetoskop Littmann Classic III ™ za 300 PLN lub Littmann Classic III ™ Special Edition za 335 PLN!   Wypełnij formularz: https://docs.google.com/a/ifmsa.pl/forms/d/1w9xH_u22qk6I4iUG-yPaqLBdHdBAbhMSwGZhM-SeXik/edit?usp=sharing Oraz dokonaj zapłaty na konto Oddziału Lublin IFMSA-Poland.   Nr rachunku: 37 1050 1953 1000 0023 6789 9388 Nazwa: Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland ..

*
*
*
*

Przyjdź, porozmawiaj, zainspiruj się! Po raz pierwszy w Lublinie 10 maja o godzinie 19:00 odbyła "żywa biblioteka" - spotkanie z osobami, które wyjeżdżały za granicę z IFMSA-Poland. Od nich uczestnicy dowiedzieli się jak zaplanować podróż, dlaczego warto odwiedzić dany kraj i usłyszeli historie rodem z filmowych scenariuszy. ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2018 IFMSA-Poland Oddział Lublin
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl