polski english

Galerie

*
*
*
*

     W czwartek 17 listopada odbyła się druga seria warsztatów EKG, która miała na celu przybliżenie studentom sztuki interpretowania zapisu elektrokardiograficznego.      Spotkanie poprowadzone przez Koło Kardiologiczne odbyło się w biurze oddzału w DS nr. 2. Wśród odbiorców pojawili się studenci od II do ..

*
*
*
*

W dniu 10 listopada w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym przy ul. Hirszfelda 6 odbyła się lekcja promująca zdrowe odżywianie. Spotkanie skierowane było do dzieci z klas 1-6 szkoły podstawowej i miało na celu przybliżenie uczniom korzyści płynących ze spożywania przemyślanych posiłków. Teoria połączona była z przygotowaniem ..

*
*
*
*

     W czwartek 10 listopada ruszyły pierwsze warsztaty z EKG, które rozpoczęły cykl spotkań zagłębiających studentów w sztukę interpretowania zapisu elektrokardiograficznego.      Spotkanie poprowadzone przez Koło Kardiologiczne odbyło się w biurze oddzału w DS nr. 2. Wśród odbiorców pojawili się studenci od II do ..

*
*
*
*

Po raz kolejny "Przychodnia Studencka" przeprowadziła warsztaty z pomiaru ciśnienia tętniczego i poziomu glukozy. Biorący udział w akcji studenci pierwszego roku mieli okazję zapoznać się i przećwiczyć na sobie wszystkie badania. ..

*
*
*
*
*
*
*
*

Przychodnia Studencka to nie tylko akcje profilaktyczne. Od tego roku rozpoczęliśmy działalność edukacyjno-szkoleniową dla studentów. Nasza akcja jest przeznaczona głównie dla osób na pierwszym roku studiów, którzy chcieliby nauczyć się podstawowych badań diagnostycznych tj. pomiaru ciśnienia tętniczego i poziomu glukozy we krwi. Kolejne "Szkolenia" już niebawem, a ..

*
*
*
*

Projekt "Czytamy, Pomagamy" rozpoczął swoją działalność na nawyższych obrotach już od samego początku roku. Z pomocą nowowybranych koordynatorek na sezon 2016/2017 (Karolina Mitruczuk, Ola Derecka) udało się zorganizować 6 akcji w przeciągu tylko dwóch tygodni. Jak zwykle projekt cieszył się powodzeniem zarówno wśród małych pacjentów, jaki ..

*
*
*
*
*
*
*
*
*
*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail
© 2019 IFMSA-Poland Oddział Lublin
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl