polski english

Galerie

*
*
*
*

Przyjdź, porozmawiaj, zainspiruj się! Po raz pierwszy w Lublinie 10 maja o godzinie 19:00 odbyła "żywa biblioteka" - spotkanie z osobami, które wyjeżdżały za granicę z IFMSA-Poland. Od nich uczestnicy dowiedzieli się jak zaplanować podróż, dlaczego warto odwiedzić dany kraj i usłyszeli historie rodem z filmowych scenariuszy. ..

*
*
*
*
*
*
*
*

Dnia 6 grudnia 2016r. odbyły się zajęcia "Professional skills in english" w ramach Warsztatów Językowych SCOME. Warsztaty objęte zostały patronatem Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Medycznego w Lublinie i poprowadzone przez mgr G. Anne Wawer. Dzięki nim studenci mogli nabyć cenne umiejętności, m.in: pisać CV ..

*
*
*

Fotorelacja z akcji Antitobacco ..

*
*
*
*

Fotorelacja z minionego Tygodnia SCORPu - programu skupiającego się na respektowaniu praw człowieka.   Z tej okazji w ramach projektu DAPHNE, mieliśmy przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na zorganizowane przez nas zajęcia JUMPING FROG - ćwiczenia kardio na trampolinach. ..

*
*
*
*

Studenci Uniwersytetu Medycznego w Lublinie po raz kolejny wzięli czynny udział w organizacji „Maratonu pisania listów”, który jest akcją zapoczątkowaną przez Amnesty International w 2001 roku. Przez cały dzień, chętne osoby piszą w sprawie poszczególnych osób z różnych zakątków świata, których prawa są łamane przez władze. Tym razem ..

*
*
*
*

Studeci I roku kierunku lekarskiego oraz lekarsko-dentystycznego wzięli udział w Mikołajkowej Zbiórce Misia, którą zorganizowaliśmy wspólnie z Katedrą i Zakładem Anatomii Prawidłowej Człowieka. ..

*
*
*
*

3 grudnia obdyły się kolejne warsztaty z cyklu "Przychodni Studenckiej". W dość kameralnym gronie, studenci pierwszego roku mogli się nauczyć w jaki sposób porawnie wykonywać pomiar ciśnienia tetniczego oraz poziomu glukozy we krwi. ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail
© 2019 IFMSA-Poland Oddział Lublin
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl