polski english

Drużyna SCORE


Drużyna SCORE:

        Każdy z 6 Programów Stałych IFMSA ma trzy stopnie swojej struktury. Tak samo jest w naszym SCORE. Na szczeblu międzynarodowym wymianę naukową nadzoruje SCORE Director. Za organizację wymiany naukowej w każdym kraju odpowiedzialny jest: Koordynator Narodowy ds. Wymiany Naukowej (National Officer on Research Exchange), w skrócie NORE. Zajmuje się on zbieraniem i aktualizowaniem bazy projektów naukowych w całym kraju, przeprowadza kwalifikację studentów wyjeżdżających (outgoings) oraz rozdziela projekty poszczególnym studentom przyjeżdżającym (incomings).

  • Aktualnie naszym NORE kadencji 2015 jest Rita Sharma z Oddziału Gdańsk.
  • Na szczeblu lokalnym wymianę koordynuje: LORE, czyli Koordynator Lokalny ds. Wymiany Naukowej (Local Officer on Research Exchange) oraz jego prawa ręka, czyli Asystent (LORE Asst.)

To właśnie tym osobom przypada przyjemność organizowania projektów naukowych bezpośrednio w zakładach i klinikach. Odpowiadają one za przeprowadzenie kwalifikacji, promocję SCORE w oddziale, a także za opiekę nad przyjeżdżającymi studentami.

LORE kadencji 2015/2016 w naszym Oddziale jest: Iga Siarkowska, a jej niezastąpioną prawą ręką jest LORE Asst. Katarzyna Surdyka.

_______________________________________________________________________

Może chcesz dołączyć do Drużyny SCORE? Chcesz pomóc w opiece nad studentami z zagranicy? Chcesz dowiedzieć się jak wygląda praca związana z wymianą naukową na naszej uczelni? Chcesz podszkolić swój język angielski? Znasz Katedry lub Zakłady na naszej Uczelni, które byłyby chętne przyjąć studentów z zagranicy w ramach wymiany naukowej SCORE?

Daj nam znać! Pracy w SCORE jest sporo, dlatego ciągle szukamy osób, które mają ochotę dołączyć do SCORE-teamu i pomóc nam w rozwijaniu programu. Jeżeli jesteś zainteresowany, nie wahaj się odezwać -> Kontakt

Działanie w ramach Programu Stałego ds. Wymiany Naukowe to oczywiście cenne punkty, ale to przede wszystkim okazja do zawarcia znajomości ze studentami z uczelni medycznych z całego świata!

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2017 IFMSA-Poland Oddział Lublin
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl