polski english
« powrót
SCOPEbook & SCOREteka
11 maja o 00:42;   

Przyjdź, porozmawiaj, zainspiruj się!

Po raz pierwszy w Lublinie 10 maja o godzinie 19:00 odbyła "żywa biblioteka" - spotkanie z osobami, które wyjeżdżały za granicę z IFMSA-Poland. Od nich uczestnicy dowiedzieli się jak zaplanować podróż, dlaczego warto odwiedzić dany kraj i usłyszeli historie rodem z filmowych scenariuszy. Po co tracić czas na przewodniki. Nie ma nic lepszego niż rozmowa z osobą, która już to przeżyła!

"Swoje pierwsze praktyki z IFMSA zaraz po pierwszym roku spędziłem w najlepszym państwie Bliskiego Wschodu - Omanie. Gościnni i wspaniali ludzie, paliwo w cenie wody mineralnej, codzienne temperatury ponad 45 stopni oraz świetna kuchnia - to tylko niektóre z powodów, żeby wybrać się do tego jedynego kraju na literkę "O" - wspomina Maks.

"Dotychczas miałam przyjemność uczestniczyć w dwóch wymianach z IFMSA. W roku 2015 byłam na wymianie naukowej w Bangkoku (Tajlandia), natomiast w 2016 roku byłam na praktykach wakacyjnych w Monterrey (Meksyk). Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś na temat tych dwóch krajów zapraszam do udziału w wydarzeniu". Aleksandra z chęcia podzieliła się swoimi wspomnieniami.

"
"Dzięki praktykom wakacyjnym IFMSA już dwukrotnie spełniłam swoje marzenia. Po drugim roku studiów wyjechałam na wymianę SCORE do Rosji – do Jekaterinburga – miasta położonego u podnóża Uralu. Po trzecim roku spędziłam cały wrzesień w Barcelonie, również na wymianie SCORE."

To tylko część relacji. Tego wieczoru było ich o wiele więcej. :)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail
© 2019 IFMSA-Poland Oddział Lublin
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl